Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Relacja z meczu Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Dodane przez Admin dnia Sierpień 25 2012 13:34:25

przodek

Zapraszamy na relację z pierwszego meczu u siebie w tej rundzie!

Treść rozszerzona
Wczoraj zainaugurowaliśmy rozgrywki ligowe na własnym stadionie, a naszym przeciwnikiem był beniaminek Piast Gliwice . Na meczu 7000 widzów, co jest dobrą liczbą jak na piątek. Na Przodku również frekwencja dopisała, zadebiutowała flaga FC Wschowa. Mecz rozpoczyna się od minuty ciszy. Około 15 minuty OCB prezentuje oprawę składającej się z sektorówki CHWAŁA BOHATEROM oraz transparentu SIERPIEŃ '82 PAMIĘTAMY, którą po bokach dopełniają biało-czerwone chorągiewki. Minuta ciszy oraz oprawa miały na celu oddać hołd zabitym, rannym i wszystkim uczestnikom Zbrodni Lubińskiej z 31 sierpnia 1982 roku. Jest to także hołd dla wszystkich osób, które przed i po roku 82 walczyły o wolną Polskę. Nasz doping tego dnia dobry przez cały mecz, z bardzo konkretnymi przebłyskami. Jeżeli chodzi o gości - pojawili się w około 40 osób, co jest liczbą bardzo słabą, są słyszalni może z 2 razy, podczas naszych przestojów oraz mają ze sobą jedną flagę Legion Gliwice. Na boisku Zagłębie wygrywa 2-1 po bramkach Jeża oraz Woźniaka i mamy na koncie już 0 punktów. Na zakończenie meczu piłkarzyki dostają okrzyki walczyć trenować zapier... . Następny mecz to wyjazd do Białegostoku, który odbędzie się 1 Września.
Na pewno nie zabraknie tam fanatyków ze Strzegomia.